facebook icon russian

Пожежна охорона - ТОВ "Допомога"

Перейти до контенту

Головне меню:

Пожежна охорона

Пожежна сигналізація – це основа будь-якої системи безпеки об'єкта, будівлі або квартири. На будь-якому підприємстві, в кожному будинку і офісі необхідно мати таку систему, щоб захистити майно, життя і здоров'я співробітників, а також для того щоб дотримати нормативні акти служби ДСНС. Основне призначення такої системи - це виявлення пожежі на початковій стадії загоряння і передача сигналу тривоги на пульт охорони. Сучасні інженери конструктори постійно вдосконалюють види протипожежних систем, і на сьогоднішній день їх асортимент дуже широкий. В ТОВ «Допомога» ви можете замовити монтаж та обслуговування найбільш підходящих для вас систем протипожежної сигналізації, щоб забезпечити собі безпеку.
Одним із прикладів найбільш сучасної протипожежної системи є АПС (автоматична пожежна сигналізація). Цей пристрій користується сьогодні найбільшим попитом, оскільки під час пожежі автоматично запускає систему пожежогасіння, димовидалення, оповіщає людей, що знаходяться в зоні пожежі. Швидка і повністю автоматизована система спрацьовує в разі виникнення пожежі або при виявленні датчиками сигналізації вогнища задимлення.
Як правило, сьогодні пожежна сигналізація використовується в комплексі з іншими охоронними системами, щоб зробити роботу спокійною і комфортною, а територію підприємства або приватної власності - безпечною. Фахівці ТОВ «Допомога» можуть також об'єднати вже існуючу на вашій території систему охорони з протипожежною системою шляхом інтеграції, что додасть надійність і зручність в управлінні обома видами охорони.
пожежна сигналізація
При виборі системи, яка буде охороняти ваш офіс або будинок від пожежі, слід звернути увагу на специфіку її роботи. Найбільш ефективними на сьогоднішній день вважаються схеми, в які включена система раннього оповіщення. Адже саме перші 20 хвилин загоряння є критичними і найбільш важливі для швидкої локалізації і гасіння загоряння.
Поєднання пожежної сигналізації та охорони або установка охоронно-пожежної системи дозволяє побачити в режимі реального часу кількість вогнищ загоряння для найбільш швидкого реагування і гасіння пожежі. Основним компонентом таких видів пристроїв є різні датчики, які і передають сигнал у випадку виявлення вогнища пожежі. Традиційно при виборі або рекомендації охоронно-пожежних систем фахівці керуються нормативно-правовими актами, в яких чітко вказано, які будинки, будівлі та інші архітектурні форми підлягають встановленню систем ПС.

Комплекс охоронно-пожежної сигналізації складається з таких видів обладнання:


Центральний комп'ютер або обладнання, що управляє роботою системи централізовано;
Приймально-контрольне обладнання. Основне завдання такого обладнання - збір і аналіз даних, що надійшли.
Сенсорні пристрої. Сенсори - це різні датчики і світлові і звукові сповіщувачі.

Фахівці ТОВ «Допомога»оперативно і самостійно проводять монтаж і підключення всіх датчиків, щоб обрана вами система могла з високою точністю визначити вогнище загоряння. Пропоновані нашими фахівцями комплексні системи є найбільш ефективними і перевіреними на безлічі об'єктів, що обслуговуються нами.
Всі співробітники нашої компанії володіють досвідом і високопрофесійним підходом до встановлення охоронних систем різного виду, ому вони можуть проконсультувати вас щодо найбільш правильного вибору пожежної сигналізації, а також встановити її якісно, ​​надійно і швидко. Використовуючи знання та досвід і застосовуючи їх в проектуванні і монтажі охоронних систем,наші фахівці допоможуть вам отримати бажаний ефект надійності без установки дорогих засобів протипожежної безпеки, при цьому з повним дотриманням норм і стандартів у цій галузі.
Протипожежні системи, що поставляються нашою компанією, мають виключно високою якістю і зручні в управлінні. При підключенні системи охорони або пожежної сигналізації до пульту ТОВ «Допомога»  вам також буде забезпечений швидкий приїзд спеціально оснащеної бригади професіоналів, яка швидко і ефективно вирішить проблеми, які виникли.
 
Назад до змісту | Назад до головного меню