facebook icon russian

Технічна охорона - ТОВ "Допомога"

Перейти до контенту

Головне меню:

Технічна охорона
ТОВ "Допомога" має власну мережу пультової охорони, з використанням сучасних систем передачі повідомлень. Щодня на службу заступає сім екіпажів груп швидкого реагування.
Технічна (пультова) охорона об'єктів різних форм власності - це цілодобовий моніторинг за станом систем охоронної сигналізації, встановлених на об'єктах, з виїздом групи швидкого реагування при надходженні сигналу «Тривога».
Технічна охорона об'єктів дозволяє виключити ризик несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється або можливість здійснення інших протиправних дій, забезпечити повне збереження майна і життя людей.
Технічна охорона об'єктів може здійснюватися як окремий вид послуг, так і в комплексі з фізичною охороною. Це дозволяє значно заощадити кошти на охорону, не знижуючи рівень безпеки на об'єкті і звести до мінімуму людський фактор.

Принцип роботи
При спрацьовуванні встановлених на об'єкті, що охороняється датчиків охоронно-пожежної сигналізації сигнал «Тривога» надходить по основному або дублюючому каналу зв'язку на пульт централізованого спостереження (ПЦС).
  1. На моніторі оператора ПЦС при цьому відображається вся необхідна інформація про об'єкт, а також інформація про тип тривожного повідомлення.
  2. Негайно на об'єкт, що охороняється направляється група швидкого реагування. При необхідності в залежності від характеру тривоги сповіщаються співробітники міліції, МНС або працівники інших екстрених служб.
  3. Черговий оператор про всі події також оповіщає власника об'єкту, що охороняється або його довірених осіб.

Переваги технічної охорони
  • Час прибуття групи швидкого реагування на об'єкт з моменту надходження сигналу тривоги становить від 3 до 6 хвилин.
  • Залежно від Ваших можливостей, наявності мереж зв'язку Ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант підключення.
  • Технічна охорона об'єктів один з найдемократичніших видів охорони.
  • Технічна охорона значно дешевше, ніж фізична охорона.
  • Абонентська плата за технічну охорону доступна для будь-якого клієнта.
  • Уклавши договір на технічну охорону, Ви будете впевнені в цілості свого майна.
 
Назад до змісту | Назад до головного меню