facebook icon russian

Відеоспостереження - ТОВ "Допомога"

Перейти до контенту

Головне меню:

Відеоспостереження.
Відеоспостереження - це важлива складова комплексної системи безпеки в офісі або вдома, в магазині або в під'їзді. З його допомогою записують відео події, демонструють їх і в разі тривоги відправляють оповіщення.
ТОВ "Допомога" надає послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження. Наша компанія рада запропонувати свої послуги! Ми здійснюємо проектування і монтаж системи різної конфігурації і складності. Все залежить від вимог та очікувань замовника. У роботі використовуються новітні елементи - відеокамери, тепловізори, панелі управління, монітори і ін. Перед тим, як виконати монтаж відеоспостереження, співробітники нашої компанії розрахують вартість робіт, складуть проект і допоможуть у виборі комплектуючих для системи. З моменту здачі об'єкта замовник отримує можливість в режимі реального часу відслідковувати за ситуацією на території.
Аналогове, AHD, HD-SDI або IP… Вибір за вами!
Існують різні системи відеоконтролю. Пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними рішеннями і придбати їх, виходячи з цілей, які ви переслідуєте.

Система відеоконтролю на базі відеореєстратора.
До найбільш простим і доступним з фінансової точки зору систем відео спостереження відносяться відеореєстратори. Вони оптимальні для охорони житла і офісу,
можуть записувати, зберігати і відтворювати відеосигнали. До відеореєстратора підключаються відеокамери. Є можливість налаштувати аудіосигнали.
Відеореєстратори поділяються на два види:
  • Автономні. Складаються з однієї монтажної плати, яка поміщається всередину корпусу. Програмне забезпечення міститься в чіпах;
  • На базі ПК. Відеопотік від камери йде до відеореєстратора. Програмне забезпечення забезпечує такі процеси, як стиснення відео, Відеопотік від камери йде до відеореєстратора. Програмне забезпечення забезпечує такі процеси, як стиснення відео.
Система на базі відеосерверу характеризується високою продуктивністю і великим об'ємом пам'яті. Обробка даних не складе особливих труднощів. При необхідності параметри системи змінюються. Можна створити інтегровану систему безпеки.

IP-відеоспостереження: сучасні технології в дії.
Останнім часом все частіше стали замовляти IP-відеоспостереження. До кабінету встановлюється IP-камера. Інформація з неї через цифрові канали йде безпосередньо на відеосервер. Якщо в аналоговій системі сигнал змінюється і існують певні обмеження по роздільній здатності зображення, то в даному випадку цих бар'єрів немає.
Переваги системи IP-відеоконтролю:
  • обладнання швидко підключається і настроюється;
  • монтаж відео спостереження займає небагато часу ;
  • IP-камера дозволяє передавати відеосигнал в цифровому режимі в високій якості;
  • можна впровадити на базі вже діючих відеокамер і мережевого устаткування;
  • для мобільного застосування досить підключити до смартфона, планшета або ноутбука.

IP-камера оснащується інтерфейсом WI-FI або Ethernet, підключається до локальної мережі. вбудовується Web-сервер, тому зображення можна переглядати з будь-якої точки світу. При використанні пристрою підвищується захищеність переданої інформації завдяки шифруванню сигналу. Також мінімізується ризик несанкціонованого підключення до системи.

Кожна IP-камера оснащена функцією запису по детекції руху.
Якщо потрібна мобільність або складно провести кабельне підключення, можна скористатися бездротовим відеоспостереженням.Наша компанія виконує установку всіх вищезазначених систем.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню